Ripsmepesu vaht on kohal!

Kauaoodatud ja paljuküsitud ripsmepesu vaht on nüüd meie e-poes saadaval! Selle toote müügile saamine võttis pikalt aega, sest testisime palju erinevaid koostiseid ja tahtsime olla 100% kindlad, et toode vastab kõigile kosmeetikatoote nõuetele.
Õrna tsitruse lõhnaga vaht on suurepärane vahend tehnikule enne pikenduste paigaldamist ja ka kliendile igapäevaseks ripsmete pesuks. Ühe vahupudeli hind on 13,90€ (XL pakkumine 89€/10tk).

Ohutud kosmeetikatooted ja Soome Smartpost!

Mis Sa arvad - kas kasutad ohutuid ripsmepikenduste tooteid? Kirjutasime ohututest toodetest põhjaliku Facebooki postituse. Kui Sa pole jõudnud veel sellega tutvuda, siis saad seda teha siin.
Meie Facebooki fännid kindlasti juba teavad, et nüüd maksab Soome Smartposti pakiautomaati tellimine ainult 5,90€ (üle 199€ tellimused endiselt tasuta)! Juuni statistika näitab muide, et 95% meie Soome Smartposti saadetistest jõudis sihtkohta kolme tööpäeva jooksul.

CC-curl kogub populaarsust

Uusi ripsmeid tuleb aina juurde! Väga populaarseks saanud CC-curl (kaarduvuselt C ja D curli vahepeal) on nüüd CLASSIC sarjas ka 0,07mm paksusena. Juunis tutvumishinnaga!
Suve algus on hea aeg teha oma töökohal uuendusi. Lisasime valikusse ripsmetehnikule mugava jalaruumiga kliendivoodi ja mõnusa laia istmega sadultooli.

Parem püsivus, vormis lehvikud ja kiirem töö!

Kuidas Sulle meeldiks kui... 
- Sinu klientidel püsiksid ripsmed paremini 
- volüümilehvik hoiaks koheselt ripsmel oma kuju 
- saaksid ripsmeliimi kuivamise kiirust kontrollida 
- saaksid teha oma tööd kiiremini?  Selle jaoks on välja töötatud uus toode - Liimi kiirendi.
Uuri täpsemalt siit.
Imeõhukeste volüümide ja Mega Volume fännidele lisandusid meie valikusse CC-curl 0,03mm ripsmed. Aprillis LIGHT sari 0,03mm tutvumishinnaga!

Tule külasta uut kauplust!

Alates 1. Veebruar asub MinuRipsmed esinduskauplus Sõpruse pst 33, Tallinn. Vaata kaarti

Siin on 2 head põhjust miks tulla:

1. Veebruaris kohapealt ostes saad igalt ostult 5-20% soodustust. Täpne protsent selgub spetsiaalset täringut veeretades! Kampaania kestab kuni 28. veebruar.

2. Kõigi esimese kuu külastajate vahel loosime välja uue GLAMCOR Elite 2 valgusti! Loosis osalemiseks tuleb poes sedel täita ja pöidlad pihus loosimist oodata :) Sedeleid saab täita kuni 28. veebruar.

Vaata uue kaupluse asukohta SIIT

TAGASI PEALEHELE

1 2 3 4 5 7
  • Uued tooted
  • Ripsmepikenduste koolitus