Rohkem vaateid

Cream Remover Double Plus 30g, Liimid ja vedelikud, Eemaldusvahendid, Uued tooted
Cream Remover Double Plus 30g, Liimid ja vedelikud, Eemaldusvahendid, Uued tooted

Cream Remover Double Plus 30g

Kreemjas vahend ripsmepikenduste eemaldamiseks.

Cream Remover Double Plus on eriti tõhus vahend ripsmepikenduste eemaldamiseks. Uudne koostis lahustab ripsmeliimi kiiremini ja teeb ripsmepikenduste eemaldamise mugavaks. Kreemja vahendiga töötamine on kliendi silmadele ohutum. Eemaldusvahend ei sisalda atsetooni ja seega ei kahjusta kliendi oma ripsmeid.

Kasutamine: Kanna vahendit mikroharja või vatipulga abil ripsmetele, ripsmeliimi ühenduskohtadesse. Lase 3-5 minutit seista. Eemalda õrnalt mikroharja ja/või pintsettidega ripsmepikendused. Peale pikenduste eemaldamist puhasta ripsmed vatipadja abil üleliigsest eemaldusvahendist. Seejärel pese ripsmed ripsmepesu vahuga.

Netokaal 30g.


Toote ohutuse kohta on koostatud kvalifitseeritud spetsialisti poolt kosmeetikatoote ohutushinnang. Ohutushinnangu käigus on toode kasutusjuhiste järgi kasutades hinnatud ohutuks ja kooskõlas Euroopa Parlamendi ja Nõukogu määrusega nr 1223/2009, 30. november 2009, kosmeetikatoodete kohta. Toode on registreeritud Euroopa kosmeetikatoodete teavitusportaalis CPNP viitenumbriga 2672789.

Saadavus: Laos
Hind:
19,90 €
-
+
  • Uued tooted
  • Ripsmepikenduste koolitus